Kalender

Kalender

MAANDAG 14 JANUARI 2019, 12U, Salon van het Archeologisch Museum Valletta (MT)

IMAGO MUNDI o.l.v. Sofie Vanden Eynde

Sacrificium : werk van vrouwelijke barokcomponisten (B. Strozzi, I. Leonarda, F. Caccini e.a.)

http://vallettabaroquefestival.com.mt/event/sacrificium/

 

ZATERDAG 26 JANUARI 2019, 12U & 14U, Theaterstudio de Singel Antwerpen

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

https://desingel.be/nl/programma/kunstcampus/klara-in-desingel-2019#disqus_thread

 

DONDERDAG 31 JANUARI 2019, 20U15, Cultuurcentrum ’t Aambeeld Aartselaar

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

https://www.cultureelcentrumaartselaar.be/neerdorpen-klassiek-misia-revue-blanche-en-katharina-smets

 

DONDERDAG 7 FEBRUARI 2019, 12U30, Salle Académique Liège

Trio Khaldei

Roots : werk van Hummel, Dvorak, Martin

http://midiliege.be/concert/trio-khaldei/

 

WOENSDAG 13 FEBRUARI 2019, 20U, Cultuurcentrum Lier

Revue Blanche & Frauke Mariën, dans

Bilitis : werk van Claude Debussy & Wim Henderickx

https://www.lierscultuurcentrum.be/programma/revue-blanche-met-frauke-marin-bilitis/10679

trailer : https://youtu.be/jpjt7bvjOWE

 

ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019, 20U, Sint-Laurentiuskerk Sint-Pieters-Leeuw

Les Abbagliati

Wrede Schoonheid : werk van Vivaldi, Haendel en Couperin

https://www.sint-pieters-leeuw.be/cc-coloma/podium/wrede-schoonheid%0D

 

ZONDAG 17 FEBRUARI 2019, 11U, Foyer Schouwburg Rex Mol

Trio Khaldei

Roots : werk van Hummel, Dvorak, Martin

https://www.getouw.be/voorstelling/449638723/2/trio-khaldei

 

WOENSDAG 20 FEBRUARI 2019, 20U, Cultuurcentrum de Factorij Zaventem

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

https://www.ccdefactorij.be/nl/programma/misia/777/

 

VRIJDAG 22 FEBRUARI 2019, 20U Muziekcentrum de Bijloke Gent

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

https://www.bijloke.be/programma/504/Misia_Parijs_rond_1900/Revue_Blanche

 

ZONDAG 24 FEBRUARI 2019, 11U, Kasteel Cortewalle Beveren

Trio Khaldei

Roots : werk van Hummel, Dvorak, Celis

http://www.kpsk.be/agenda/agenda-muziek/9-muziek/204-roots.html

 

DONDERDAG 28 FEBRUARI, 20U, OLV Lichtmiskerk Lieferinge

Revue Blanche & Stefan Hertmans

Shelter : werk van Gurney, Debussy, Eisler, Granados en De Falla

https://www.ccdeplomblom.org/programma/shelter

trailer : https://youtu.be/Lvp1fTTtiuc

 

VRIJDAG 1 MAART, 20U30, De Melkerij Veltem-Beisem

Revue Blanche

Folklore : werk van Grieg, Canteloube, Berio, Britten

https://www.gcdewildeman.be/programma/revue-blanche-folklore

 

ZATERDAG 9 MAART 2019, 14U, Noorderkerk Amsterdam (NL)

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

https://noorderkerkconcerten.nl

 

ZONDAG 10 MAART 2019, 16U, Waterstaatskerk Hengelo (NL)

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

https://www.schouwburghengelo.nl/theater/misia-parijs-begin-20ste-eeuw-revue-blanche/10-03-2019-16-00/

 

DONDERDAG 14 MAART 2019, 12U30, Foyer du Théâtre Namur

Romina Lischka, viola da gamba

Sofie Vanden Eynde, theorbe

En Suite : werk van Marais, Sainte-Colombe, de Visée

https://www.province.namur.be/index.php?rub=evenement&id=1471

trailer : https://youtu.be/FEdG6MNn0_4

 

DONDERDAG 14 MAART 2019, 20U15, Sint-Remigiuskerk Vucht

Romina Lischka, viola da gamba

La viole d’harmonie : werk van Hume, Demachy, Sainte Colombe

https://www.ccmaasmechelen.be/programma/romina-lischka

 

ZONDAG 17 MAART 2019, 11U, Handelsbeurs Gent

Ghalia Benali (zang),  Romina Lischka (viola da gamba & dhrupad zang), Vincent Noiret (contrabas)

A Call To Prayer

https://www.handelsbeurs.be/nl/concert/foyer-matinee-ghalia-benali–romina-lischka

trailer : https://youtu.be/lxHW1gUSDJg

 

ZONDAG 31 MAART 2019, 11U, Kleine zaal Cultuurcentrum de Grote Post Oostende

Trio Khaldei

Roots : werk van Hummel en Dvorak

https://www.degrotepost.be/agenda/?maand=2019-03-31#modal=/agenda/1584/Trio_Khaldei/Roots/

 

ZATERDAG 13 APRIL 2019, 18U, Baltais Fligelis Sigulda (LV)

Trio Khaldei

Roots: werk van Hummel, Dvorak en Vasks

http://www.baltaisfligelis.lv/koncertzale/

 

ZONDAG 14 APRIL 2019, 18U, Kardriorg Palace Tallinn (EE)

Trio Khaldei

Roots : werk van Hummel, Martin, Dvorak

https://concert.ee/en/kontsert/kontserdisari-helisevad-sedoovrid-trio-khaldei-belgia/?concert_start=1555254000

 

ZONDAG 14 APRIL 2019, 15U, Porgy & Bess Terneuzen (NL)

Les Abbagliati

La Victoire Amoureuse : werk van Couperin, Clérambault, Telemann, Montéclair

https://porgyenbess.nl/details/?id=21637

Trailer : https://youtu.be/HJSGxPpgSxo

 

ZONDAG 5 MEI 2019, 11U, Sint-Gudulakerk Hamme-Merchtem

Romina Lischka, viola da gamba

Maude Gratton, klavecimbel

Werk van Bach en Couperin

 

ZONDAG 5 MEI 2019, 11U, Kleine zaal Cultuurcentrum De Grote Post Oostende

Sofie Vanden Eynde, theorbe

Benjamin Glorieux, violoncello piccolo en live electronics

douBlebACH : werk van J. S. Bach en S. L. Weiss

https://www.degrotepost.be/agenda/?maand=2019-05-5#modal=/agenda/1630/Sofie_Vanden_Eynde_Benjamin_Glorieux/douBlebACH/

trailer : https://www.youtube.com/watch?v=mZPPHOqluQo

 

WOENSDAG 8 MEI 2019, 19U, Feestzaal Scheppersinstituut  Mechelen

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

http://lunalia.be/programma/katharina-smets-revue-blanche

 

DONDERDAG 16 MEI 2019, 20U, Protestantse Kapel Brussel

Ghalia Benali (zang),  Romina Lischka (viola da gamba & dhrupad zang), Vincent Noiret (contrabas)

A Call To Prayer

https://www.bozar.be/nl/activities/139429-ghalia-benali-romina-lischka

trailer : https://youtu.be/lxHW1gUSDJg

 

VRIJDAG 17 MEI 2019, 20U, Galerie Storm Herentals

Sofie Vanden Eynde, theorbe

Benjamin Glorieux, violoncello piccolo en live electronics

douBlebACH : werk van J. S. Bach en S. L. Weiss

http://www.schaliken.be/programma/doublebach

trailer : https://www.youtube.com/watch?v=mZPPHOqluQo

 

ZATERDAG 1 JUNI 2019, 20U, Raadzaal Nieuw Stadhuis Halle

Revue Blanche & Katharina Smets

Misia, een muzikale vertelling

http://www.vondel.be/activiteiten/23ste-servaisconcert

 

ZONDAG 2 JUNI 2019, 11U, Alter Schlachthof Eupen

Revue Blanche

Folklore : werk van Grieg, Canteloube, Berio, Britten

https://www.alter-schlachthof.be/veranstaltung/matineekonzert-revue-blanche/

 

VRIJDAG 7 JUNI 2019, 12U30, Flagey Brussel

Trio Khaldei

Werk van Brahms en Schönberg

https://www.flagey.be/fr/activity/5055-trio-khaldei-piknik-concert-album-presentation-paraty-2018-recorded-at-flagey

 

ZATERDAG 29 JUNI 2019,20U, Gent

Hathor Consort o.l.v. Romina Lischka

Alfonso Ferrabosco de jongere & de Gouden Eeuw van de Jacobijnse consortmuziek

https://www.meerstemmiggent.be/